Nabízené značky

Co nabízíme?

Oděvy německých značek Toni dress, Isabell, Bianca, Modee, jsou ležérní pohodlné, osobité a elegantní, jsou navrženy pro každodení život, do práce, společnosti i volný čas. Jsou určeny pro moderní klientky, které hledají svůj originální, trendy street styl a dbají na kvalitu materiálů. Produktové módní řady jsou zaměřeny na ženy různých věkových skupin, ale především 30-40 plus. Německý kalhotový specialista Toni Dress zaručuje perfektní padnutí na postavu, velmi kvalitní krejčovské vypracování a materiálové novinky. Barevnost pletáže i triček je navržena tak , aby vhodně doplňovala kolekci kalhot. Jarní i zimní bundy značky Isabell jsou zhotoveny z módních techno-materiálů s voděodolnou membránou. Sortiment tvoří: kalhoty denimové i klasické , halenky, topy, trička, jarní i zimní bundy, šály, šátky.

Oficiální stránky

  1. Toni
  2. Bianca
  3. Modee
  4. Isabell

 

TONI dress

Německá značka s dlouhou tradicí TONI dress nabízí na poli dámské módy vysoce kvalitní oděvy (s důrazem na detail) pro ženy 30+. Kalhotový specialista se zaměřuje na jemné strečové materiály, které dokonale tvarují postavu, ale kladou důraz i na pohodlí! Různé střihy jsou zárukou, že se najdou padnoucí kalhoty pro každou postavu i pro každou příležitost. Produktové módní řady jsou převážně ve velikostech 34 až 46. V kolekci 50+ jsou kalhoty s větším objemem v pase a vyšší v sedu. Módní rifle mají naopak pas i sed menší a snížený. TONI zpracovává kvalitní BIO-bavlnu, která v kombinaci s elastickým vláknem zaručí maximální komfort při nošení.

BIANCA

Bianca je mezinárodní, inovativní a úspěšná značka s dámskou módou sídlící v německém Vestfálsku. Bianca je značka pro ženy sledující aktuální trendy, aby se cítili dobře, smyslně a aby splnila jejich vysoké nároky. Bianca je dámská móda pro každou příležitost, s perfektními střihy a s láskou k mnoha detailům. Přejete si sportovní, elegantní či romantický styl?

MODEE

Německá značka MODEE se vyznačuje moderním designem pro ženy, materiálovým luxusem, nápaditým propracovaním detailů, efekty řasení, záhybů, perfektně sladěnou barevností a rozsáhlou možností kombinovatelnosti.